Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy WESOŁA m.st. Warszawy

book
book

Miłość z odzysku [Dokument dźwiękowy]

Autor: Ferenz, Malwina

   Notka biograficzna  Niezwykłe zdarzenia często miewają zupełnie zwykłe początki.Gdyby pan Staszek, pracownik kuratorium, nie przegrał sromotnie walki z klawiaturą własnego komputera, dyrektor szkoły numer dwanaście, przeżywający kryzys wieku średniego i samotnie wychowujący nastoletnią córkę, nigdy nie spotkałby kobiety swojego życia. Urzędnik przez prosty błąd okazał się jednak mistrzem

świata w robieniu zamieszania i w rezultacie los postawił na drodze Anatola Barbarę, kobietę po przejściach i matkę dorastającego syna. Czy jednak "miłość z odzysku" rzeczywiście ma szansę powodzenia?Zadania nie ułatwiają dzieci wchodzące w okres dojrzewania bez żadnej taryfy ulgowej, babcia Honorcia realizująca swój tajny plan oraz były mąż Barbary, który nagle uświadamia sobie, co stracił. Z pomocą przychodzą Marek, podtatusiały rockman charytatywnie pomagający dzieciom jako doktor klaun i bezkompromisowa, zielonowłosa Klara o niewyparzonym języku. Nie wiadomo jednak, czy to nietypowe wsparcie wystarczy, by pokonać wszystkie przeciwności losu.Wrocław, miasto spotkań, po raz kolejny okaże się areną zaskakujących wydarzeń.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Malwina Ferenz.
Hasła:Dokumenty dźwiękowe
Książki mówione
Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:[Piaseczno] : Filia ; Storybox.pl [2020].
Nośnik: Jednostronna płyta CD-ROM.
Ilość płyt: 1
Czas odtwarzania: 565 min.
Uwagi:Miejsce i rok wydania na podstawie serwisu e-ISBN. Na CD także nazwa właściciela imprintu: Heraclon International sp. z o.o.
Wykonawcy:Czyta: Donata Cieślik.
Twórcy:Cieślik, Donata. Lektor

Dźwięk:Mp3.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 1
ul. Jana Pawła II 25 (Centrum Pogodna)

Sygnatura: K. 782
Numer inw.: 782
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów


Notka biograficzna:

book

Ferenz, Malwina

Od urodzenia mieszka we Wrocławiu. Im więcej ma lat, tym na mniej się czuje. Na co dzień pracuje w jednym z banków. Razem z mężem wychowuje trzy córki, ale do jej rodziny zalicza się też suczka Luka i horda rybek akwariowych. Od wielu lat pasjonuje się astronomią zwłaszcza ewolucją gwiazd i typami galaktyk, ale nie tylko oraz fotografią mobilną. Jej zdjęcia magicznego Wrocławia trafiają na wystawy. Jest niereformowalną optymistką.

Źródło: https://lubimyczytac.pl/autor/166170/malwina-ferenz
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.