Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy WESOŁA m.st. Warszawy

book
bookbook

Obsesja

Tytuł oryginału: "Obsession, ".

Autor: Roberts, Nora

   Notka biograficzna  Naomi Carson to młoda kobieta, której dzieciństwo zostało przerwane w noc, w którą poszła za swoim ojcem do lasu. Uwolniła uwięzioną dziewczynę, a tym samym ujawniła straszliwe zbrodnie. Po tych przeżyciach trudno jej się odnaleźć i zapomnieć o grzechach ojca.

Po latach jako znana fotografka znalazła wreszcie swoje miejsce na ziemi, oddalone o tysiące kilometrów od wszystkiego co dotychczas

znała. To stary dom na skarpie, w którym zamierza żyć z dala od ludzi - ale przyjaźni mieszkańcy robią wszystko, by się przed nimi otworzyła - najbardziej zależy na tym przystojnemu Xanderowi Keatonowi.

Naomi coraz łatwiej nawiązuje przyjaźnie, jej związek z Xenderem to coś, czego pragnęła przez wszystkie te lata. Jednakże grzechy ojca mogą stać się obsesją innych... Gdy Naomi zaczyna planować przyszłość, dogania ją przeszłość. Ktoś w miasteczku zna jej przerażającą tajemnicę - i nie pozwoli jej o tym zapomnieć. Naomi musi odkryć tożsamość swego prześladowcy, zanim będzie za późno.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Nora Roberts ; przełożyła Emilia Skowrońska.
Seria:Książki / Edipresse
Hasła:Powieść amerykańska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Edipresse Polska, cop. 2016.
Opis fizyczny:542, [2] strony ; 22 cm.
Twórcy:Skowrońska, Emilia. Tł.

Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Biblioteka Główna
ul. 1 Praskiego Pułku WP 31

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 34921
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie

Filia nr 2
ul. Podleśna 38

Sygnatura: 821.111(73)-3
Numer inw.: 18323
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie


Notka biograficzna:

book

Roberts, Nora

właśc. Eleanor Marie Robertson. Nora Roberts urodziła się w Silver Spring, stan Maryland, jako najmłodsza z pięciorga dzieci. Po nauce w szkole katolickiej prowadzonej przez zakonnice, wzięła młodo ślub i osiedliła się w Keedysville, w Marylandzie. Pracowała krótko jak aplikant adwokacki. "Pisałam szybko, ale nie umiałam literować, byłam najgorszym aplikantem adwokackim kiedykolwiek," mówi teraz. Po narodzinach synów, Dana i Jasona, pozostała w domu i pracowała dorywczo. Zamieć w lutym 1979 zmusiła ją, by spróbować innej, twórczej pracy. Zasypana śniegiem, z synami [>>]
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookNowości z działu Romans sensacyjny:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.