Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy WESOŁA m.st. Warszawy

book
book

Pasjonat oczu

Tyt. oryg.: "Augenjäger ".

Autor: Fitzek, Sebastian
Zarin Suker należy do najlepszych chirurgów na świecie. W nocy jednak swoją uwagę mistrz sali operacyjnej poświęca szczególnym pacjentkom: wlecze je do piwnicy kliniki i otwiera im oczy - w najprawdziwszym sensie tego słowa.Z powodu braku świadków i dowodów policja prosi Alinę Gregoriev o pomoc. Niewidoma psychoterapeutka, która od czasu przypadku z pasjonatem oczu służy jako medium, ma dostarczyć dowodów dotyczących kolejnej

"pacjentki" Sukera. Alina z wahaniem przystaje na propozycję - i od tej chwili wpada w otchłań obłędu i przemocy. Uwolnić ją z tego mógłby jedynie jej przyjaciel Alexander Zorbach, który jednak już od dawna nie jest celem jej marzeń.O Boże, co za książka! Po przeczytaniu ostatniej strony czytelnik przeciera zmęczone oczy, oddycha głęboko, i żałuje, że to już koniec. RuhrnachrichtenAż dech zapiera. Tej książki nie da się odłożyć na bok. Allgemeine ZeitungZnakomity thriller. Taniec na linie dla nerwów. ExpressSebastian Fitzek cieszy się dużym uznaniem zarówno krytyków, jak i czytelników. Po opublikowaniu serii bestsellerów: "Terapia", "Makabryczna gra", "Śmierć ma 143 cm wzrostu", "Klinika", "Odłamek" i "Kolekcjoner oczu", stał się niekwestionowaną niemiecką gwiazdą thrillerów psychologicznych. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 20 języków, zakupiono do nich prawa filmowe.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Sebastian Fitzek ; przeł. [z niem.] Barbara Tarnas.
Hasła:Powieść niemiecka - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : G+J Gruner + Jahr Polska, cop. 2013.
Opis fizyczny:419, [1] s. ; 20 cm.
Uwagi:Tyt. oryg.: "Der Augenjäger" 2011. U dołu okł.: Każda katastrofa ma swoje echo. Im większy ból, tym głośniejsze echo.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia nr 1
ul. Jana Pawła II 25 (Centrum Pogodna)

Sygnatura: 821.112.2-3
Numer inw.: 20820
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzlecenie


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.